No sapņiem uz mērķiem

CITAS GATAVĀS PROGRAMMAS

logo

No sapņiem uz mērķiem

Efektīva mērķu uzstādīšana un izpilde

Šis treniņš ir par to, kā vēlmes pārvērst skaidros un mērāmos mērķos, vai tie ir uzņēmuma vai personas, kura beidzot vēlas radīt dzīvi tādā, par kuru sapņo, mērķi.

Izmantojot mērķu uzstādīšanas tehnikas, kuras izstrādātas daudzu gadu garumā un palīdzējušas Mārtiņam Vecvanagam sasniegt viņa sapņus profesionālajā un personīgajā dzīvē, tu būsi treneris saviem personīgajiem sasniegumiem. Tu atklāsi plašas iespējas risinājumiem, kuri palielinās tavas rīcības iespējas un paaugstinās pašdisciplīnu. Pēc treniņa tev būs lielāks fokuss un mazāka nenoteiktība.

TRENIŅA METODES

  • Intensīvs darbs pašam ar sevi
  • Diskusijas un viedokļu apmaiņa
  • Trenera palīdzība lēmumu pieņemšanā
  • Meditācija un citi atbalstoši, nostiprinoši procesi

PĒC TRENIŅA

  • Tu būsi atradis atbildi uz jautājumu, ko tu TIEŠĀM vēlies?
  • Tev būs instrumenti, lai veiktu pašattīstību arī turpmāk
  • Tev būs spēcīga motivācija uzstādīt augstākus mērķus un sākt rīkoties, lai tos piepildītu
  • Tu būsi apguvis paškontroles un moticācijas rīkus, lai sekotu progresam

DARBA KĀRTĪBA

Ievads. Noteikumi, programmas mērķi, personīgais fokuss un gaidas.

Ļoti veiksmīgu cilvēku pazīmes. Cīnās par attīstību. Plato un komforta zonas lamatas. Nosakiet savas cerības, vēlmes treniņa rezultātam.

Ko es patiešām vēlos? Cik apmierināts tu esi ar savu pašreizējos situāciju? Kur ir nepilnības, ko nepieciešams aizpildīt? Dzīves ritenis – vai tas ir liels; vai tas ir apaļš?

Atbildība. Mūsu dzīve šobrīd ir rezultāts tiem lēmumiem, kas pieņemti vakar; mūsu rezultāti rīt ir atkarīgi no šodienas izvēlēm. Vai mēs varam izvēlēties savus rezultātus? Ko nepieciešams mainīt formulā “Vide + Rīcība = rezultāts”, lai sasniegtu citādāku rezultātu?

Sapņi un elastīgums. Iemācies atkal sapņot – atver savu prātu jaunām iespējām. Kā trenēt prāta elastību? Bailes un ticības, cerību ierobežojumi. Kā izskatās tavs “būris”?  Vai tavas negatīvās pārliecības samazina tavu spēju sasniegt augstākus mērķus? Metodes, lai pārvērstu negatīvos pieņēmumus pozitīvos.

Mērķa orientācija. Prātā sākt visu no beigām. Ritenis kā dzīves tests. Negatīvā dzīves scenārija aistāšana ar pozitīvu. Mērķu uzstādīšana kā svarīga dzīves sastāvdaļa. Drosmīgu un loģisku lēmumu pieņemšana kā pirmais solis pretim jauniem panākumiem. Radīts plāns, pārvarot ierobežojumus ticībā un bailes.

Enerģija un pašmotivācija. Fiziskās un garīgās veselības radīšana. Cik apzinātas ir tavas domas? Spēja apzināties savu ķermeni tun to, kā tas ietekmē tavas spējas. Kā radīt vairāk enerģijas no iekšējām rezervēm? Diēta ķermenim un prātam. Māka motivēt sevi. Spēcīgas pašmotivācijas radīšana un atjaunošana katru dienu.

Mērķu iedzīvināšana.  “Nenovēršamā nākotne” un daudzas citas metodes, lai radītu emocionālu sasaisti ar mērķiem, tādējādi panākot apziņas un zemaziņas iedarbību uz tiem. 20 ideju metode, ko pielietot, kad kļūst grūti un ir nepieciešama palīdzība.

Lēmumi un nākamie soļi. Rīcības plāna sagatavošana pašattīstībai, kas pamatota uz seminārā apgūtajām prasmēm. Solījuma sūtīšana nākotnē.

DALĪBNIEKU ATSAUKSMES

Mārtiņš ir pozitīvs un uz mērķi virzīts, kas nodrošina ka darbs norit pozitīvā gaisotnē un raiti iet uz priekšu. Patīk trenera darba stils un komunikācijas ar dalībniekiem, treneris ir sagatavojies un pārzina tēmu. Ieguvu daudz praktiskas atziņas, apspriestās metodes ir pielietojamas gan darba dzīvē, gan ārpus. Ļoti patika balanss, nodarbības bija personīgi uzrunājošas, bet katrs pats varēja izvēlēties cik daudz atklāties (tomēr darba pasākums).

Katram svarīgas tēmas - sapņi un mērķi - iztirzāšana. Tiek parādītas iespējas un jauni risinājumi, kā tos sasniegt vai virzīties tiem tuvāk. Pēc nodarbības katram ir vēlme gribēt vairāk. Iedvesma panākumiem. Mārtiņš ir lielisks komunikators un pamato savus argumentus pārliecinoši.

Vislabāk patika tas, kas šis pasākums lika man aizdomāties un domāt par saviem mērķiem un metodēm to sasniegšanai. Ja vēl dotajā mirklī es neesmu ar rīcības plānu, tad tuvākajās pāris nedēļās es par to domāšu un izveidošu plānu.

Mārtiņš mani uzrunāja kā personība. Viņš ir pozitīvi motivēts, bet tas nav uzspēlēts vai pārspīlēts. Es noticēju. Bija lietas, ko es jau zināju, bet atkārtošana ir zināšanu māte. Man vislabāk patika praktiskie piemēri. Mārtiņš pats dzīvē ir daudz sasniedzis un tas ir labs stimuls.

Lieliskas nodarbības ar trenera personīgo pieredzi un piemēriem. Saprotama, uztverama valoda. Tiek radīts iespaids, ka tas viss nav nemaz tik grūti, ir tikai pašam jāsaprot, ko tu vēlies un jāsāk darīt kaut kas tā labā.

Ļoti interesanti un motivējoši priekš paša. Treneris - pozitīvs, inteliģents cilvēks, kas dod daudz informācijas un atgādina, kas ir dzīve. Ļoti motivējoša informācija, Daudz informācijas un piemēri no dzīves; man patika.

Uzdevumi radoši praktiski (iemaņas, ārējā izskata) - parāda iespēju neierobežoto skaitu. Treneri raksturo: 1) kompetence - balstīta iepriekšējā pieredzē; 2) Tiešums; 3) spēja pieņemt kritiku.

Treniņā tika piedāvāti risinājumi, metodes un no iespaidīgās Mārtiņa pieredzes bagāžas izstāstīti piemēri, kā pareizi nostādīt savu domāšanu un attieksmi, lai sasniegtu gan personīgos, gan darba mērķus. Kā motivēt sevi grūtos brīžos, kā atgūt un iegūt pārliecību par savām spējām un prasmēm, kā iziet no komforta zonas, kā pieņemt pārdomātākus lēmumus un sasniegt rezultātu ātrāk un veiksmīgāk.
Pēc divu dienu intensīviem treniņiem “Kurbads” darbinieki spēs nospraust ambiciozus, bet sasniedzamus mērķus ar lielāku to realizēšanas iespēju, būs prasmīgāki problēmu risināšanā un prasīgāki lietās un darbos gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Un pats galvenais – sapņus pārvērst par mērķiem.
Semināra dalībnieki ieguva vērtīgas atziņas un pārdomas, kā savā dzīvē sasniegt vairāk un būt laimīgam.
Tuvāk panākumiem!

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums KURBADSwww.fire-hawk.eu
www.facebook.com/FireHawk.eu
+371 22001894
awake@fire-hawk.eu
www.draugiem.lv/fire-hawk.eu